Eva Apfelthaler

Eva Apfelthaler

Autorský tým: Sebastian Byrtus, Šimon Byrtus, Tereza Lukešová, Jan Matyásek, Barbora Matyásková, Nela Zorka Stojanovič
Pedagogické vedení: Kateřina Lukešová
Škola: Schola Bohemica Düsseldorf

Dagmar Bradáčová

Dagmar Bradáčová

Autorský tým: Klára Machyniak, Klára Šebestík, Lea Babjak, Tina Ticháčková, Linda Ticháčková, Marie Frais
Pedagogické vedení: Irena Čajková

Škola: Česká škola T. G. Masaryka Chicago

Petr Brössler

Petr Brössler

Autorský tým: Kryštof Hajný, Jáchym Hlaváček, Magdalena Jahnová, Ema Krobová, Lena Puhl, Sven Rosenberger, Dorotea Tlačilová
Pedagogické vedení: Martin Bárta

Škola: Česká škola bez hranic Rhein-Main

Olga María Franzdóttir

Olga María Franzdóttir

Autorský tým: Jóhannes Guðmundsson, Katarína Björg Helgadóttir, Tómas Björn Helgason, Anna Karen Ólafsdóttir, Jakub Elías Ólafsson
Pedagogické vedení: Nikola Koňaříková

Škola: Spolek Čeština na Islandu

Helena Jindáčková

Helena Jindáčková

Autorský tým: Maria Liza Barletti, Ludovica Giunti, Cristina Golzi, Marco Morelli, Melissa Morelli, Daniela Dati, Emma Ramasco
Pedagogické vedení: Zdenka Skorunková
Škola: Česká škola ve Florencii

Alena London

Alena London

Autorský tým: Zoé Ballanger, Hugo Dokládal, Matyáš Paire, Heloise Ratsito, Blanka Rezková, Cyril Verhoeven
Pedagogické vedení: Martin Jíša, Jaroslav Stanovský

Škola: Česká škola bez hranic Paříž

Gérard London

Gérard London

Autorský tým: Zoé Ballanger, Hugo Dokládal, Matyáš Paire, Heloise Ratsito, Blanka Rezková, Cyril Verhoeven
Pedagogické vedení: Martin Jíša, Jaroslav Stanovský

Škola: Česká škola bez hranic Paříž

Eva Lustigová

Eva Lustigová

Autorský tým: Jan Bartek, Jan Dusík, Matyáš Jančovič, Tessa Maturana , Klára Martinková, Maya Sarda, Lukáš Veselý 
Pedagogické vedení: Hana Bartková

Škola: Česká škola bez hranic Ženeva

Thomas Morel

Thomas Morel

Autorský tým: Bianca Bencze, Tereza Černá, Stanley Havlik, Veronika Hernandez, Nikol Hladíková, Bára Hofmann, Albert Mech, Jerry Mech, Samuel Parči, Milan Strapek, Jeroným Šroněk
Pedagogické vedení: Klára Moldová
Škola: Česká škola T. G. Masaryka v Chicagu

Eva Paddock

Eva Paddock

Autorský tým: Albert Apetauer, Emily Knippen, Sofie Mikulášková, Natálie Naef, Anna Jasmína Pitnerová, Sophia Tucker
Pedagogické vedení: Klára Velická
Škola: Česká škola TGM v Bostonu

Radmila Rasmussen

Radmila Rasmussen

Autorský tým: Natalie Giese, Allison Kristyna Maxey, Sofia Juliette Maxey
Pedagogické vedení: Alena Youngberg, Jitka Šebek

Škola: Česká a slovenská škola Twin Cities (Minneapolis – Saint Paul, Minnesota)

Růžena Růžičková Sanicola

Růžena Růžičková Sanicola

Autorský tým: Antonio Jakub Chiericozzi, Maria Cattaneo, Jan Moscardino
Pedagogické vedení: Renáta Malá, Jana Schulzová
Škola: Česká škola Miláno

Pavel Taussig

Pavel Taussig

Autorský tým: Isabelle Frowein, Šimon Hajný, Robin Jannis Kitten, Matěj Krob, Markéta Navrátilová, Eliška Hlaváčková, Ema Krobová, Elisabeth Lešková, Magdalena Müllerová, Sára Navrátilová, Alexandra Neuhaus
Pedagogické vedení: Alena Hrádková
Škola: Česká škola bez hranic Rhein-Main

Eva Turner

Eva Turner

Autorský tým: Samuel William Edwards, Joseph Havranek, Amálka Imo Delevante, Adam Michael Oršulík, Diana Qorri, David Sedina, Charlotte Stewart, Maxmilián Tatara, Adrian Valenta , Matyáš Žid
Pedagogické vedení: Štěpán Weinzettl

Škola: Česká škola bez hranic Londýn