Anna Blažíčková

Anna Blažíčková

Autorský tým: Anna LeGuillou, Jakub Holakovský, Martin Loučka, Nathálie Vanson
Pedagogické vedení: Mgr. Lucie Nováková
Škola: ZŠ Petřiny-sever

Leo Cechel

Leo Cechel

Autorský tým: Aneta Cechlová, Tomáš Hauzner, Amálie Roznětínská, Magda Suková, Barbora Vejsová
Pedagogické vedení: Mgr. Ivana Urbanová
Škola: ZŠ Pod Marjánkou

Lina Čmolová

Lina Čmolová

Autorský tým: Kateřina Andreasová, Nikola Landers, Sára Miksová, Adéla Panošová, Julie Zedníková
Pedagogické vedení: Mgr. Lucie Soukupová
Škola: ZŠ Emy Destinnové

Jaroslava Doležalová

Jaroslava Doležalová

Autorský tým: Tom Koupal, Anna Šmejkalová, Eliška Šteflová
Pedagogické vedení: Mgr. Vladimíra Horká
Škola: ZŠ náměstí Svobody 2

Bohumila Havránková

Bohumila Havránková

Autorský tým: Kaan Dominik Ismail, Barbora Kasanová, Ondřej Pelda, Bohdana Součková
Pedagogické vedení: Mgr. Olga Šátková
Škola: ZŠ Norbertov

Božena Hlaďová

Božena Hlaďová

Autorský tým: Muaz al Homsi, Eliška Škvrně, Anna Rozsypalová, Michal Wiesner
Pedagogické vedení: Mgr. Dana Schlegerová
Škola: ZŠ Na Dlouhém lánu

Josef Horčic

Josef Horčic

Autorský tým: Jakub Ježek, Lucie Jirmanová, Kryštof Machek, Andrej Mašín, Eliška Nevšímalová
Pedagogické vedení: Mgr. Kateřina Taichmanová
Škola: ZŠ Červený vrch

Martina Hošková

Martina Hošková

Autorský tým: Maxmilián Kovář, Lukáš Schneidervind, Vojtěch Zuna
Pedagogické vedení: Mgr. Michaela Bulířová
Škola: ZŠ Petřiny – jih

Stanislav Husa

Stanislav Husa

Autorský tým: Karla Chmelíková, Adam Hejtmánek, Julie Linsi, Julie Peichlová, Melanie S. Terry
Pedagogické vedení: Mgr. Simona Geyerová
Škola: ZŠ Pod Marjánkou

Kamil Kalina

Kamil Kalina

Autorský tým: Marie Klímová, Ester Lisá, Vojtěch Pokorný, Filip Tříska, Laura Stránská
Pedagogické vedení: Mgr. Barbora Tocháčková
Škola: ZŠ Hanspaulka

Eda Kriseová

Eda Kriseová

Autorský tým: Josefina Krupičková, Klára Kučabová, Alice Svozilová
Pedagogické vedení: Mgr. Michaela Machačová
Škola: ZŠ J. A. Komenského

Josef Platz

Josef Platz

Autorský tým:  Jakub Haták, Sebastián Šimek, Stanislav Zdeněk, Zbyněk Žrout
Pedagogické vedení: Mgr. Markéta Křížová
Škola: ZŠ T.G. Masaryka Ruzyně

Irena Racková

Irena Racková

Autorský tým: Barbora Čekalová, Simona Benátová, Matouš Kostkan, Rozálie Vacková, Oliver Slanec
Pedagogické vedení: Mgr. Olga Šátková
Škola: ZŠ Norbertov

Olga Soukalová

Olga Soukalová

Autorský tým: Natálie Marková, Klára Peterková, Andrea Soukalová, Barbora Vaňhová
Pedagogické vedení: Mgr. Markéta Křížová
Škola: ZŠ T.G. Masaryka Ruzyně

Eva Tůmová

Eva Tůmová

Autorský tým: Magdaléna Bernatová, Tadeáš Charwot, Adéla Kořínková, Valérie Řehořová, Daniela Tejnecká
Pedagogické vedení: Mgr. Denisa Pilátová
Škola: ZŠ Dědina

Jiří Žáček

Jiří Žáček

Autorský tým: Antoaneta Bozhkova, Samantha Coxová, Jiří Hašek, Jakub Mejzr, Tereza Votinská
Pedagogické vedení: Mgr. Alice Řeháková
Škola: ZŠ Antonína Čermáka