Olga Bojarová

Olga Bojarová

Autorský tým: Kateřina Hnízdová, Ondřej Jaroš, Alena Křivohlavá, Kristýna Měkotová, Alžběta Němcová
Pedagogické vedení: Michaela Burdová
Škola: ZŠ Petřiny – Jih

Helena Brabencová

Helena Brabencová

Autorský tým: Vavřinec Holeček, Jakub Votruba
Pedagogické vedení: Vladimíra Horká
Škola: ZŠ náměstí Svobody

Petr Hora Hořejš

Petr Hora Hořejš

Autorský tým: Samuel Hrachovec, Tereza Langrová, Jan Maňhal, Tereza Prokelová, Julie Štormová
Pedagogické vedení: Dana Schlegerová
Škola: ZŠ Na Dlouhém lánu

Pavel Vlastimil Jeník

Pavel Vlastimil Jeník

Autorský tým: Natálie Hollerová, Anna Hroníková, Vratko Lojkovič, Andrea Rory Převorová
Pedagogické vedení: Radka Charamzová
Škola: ZŠ Antonína Čermáka

Václav Kadlec

Václav Kadlec

Autorský tým: Anna Drmelová, David Koňařík, Jakub Lipert, Jiří Štengl, Matyáš Vácha
Pedagogické vedení: Markéta Křížová
Škola: ZŠ T. G. Masaryka

Vladimír Kolomý

Vladimír Kolomý

Autorský tým: Kateřina Kalců, Jan Kolínský, Josefína Králová, Albert Uiblein
Pedagogické vedení: Kateřina Šubrtová
Škola: ZŠ Marjánka

Dagmar Kolumková

Dagmar Kolumková

Autorský tým: Kristián Čacký, Nela Kollertová, Alžběta Literová, Viktorie Řeháková, Vendula Vavrečková
Pedagogické vedení: Lucie Nováková
Škola: ZŠ Petřiny – Sever

Jiří Navrátil

Jiří Navrátil

Autorský tým: Anna Hubená, Eduard Klíma, Viktorie Lain, Jana Munzarová, Jacob Jan Rybnikář
Pedagogické vedení: Vladimír Rozhon
Škola: ZŠ Hanspaulka

Jaroslav Jeroným Neduha

Jaroslav Jeroným Neduha

Autorský tým: Anežka Pavlíková, Johana Ratajová, Marie Špůrová, Anna Žalmanová
Pedagogické vedení: Stanislava Rychtářová, Olga Šátková
Škola: ZŠ Norbertov

Igor Pleskot

Igor Pleskot

Autorský tým: Adam Kopřiva, Jan Pácal, Eliška Pechová, Adéla Šenkýřová, Mário Žďára
Pedagogické vedení: Michaela Machačová
Škola: ZŠ J. A. Komenského

Drahomila Vacíková

Drahomila Vacíková

Autorský tým: Kristýna Breitkopfová, Hana Skořepová, Dominika Svobodová, Filip Šmídek
Pedagogické vedení: Lucie Řehořová
Škola: ZŠ T. G. Masaryka

Iva Vodrážková

Iva Vodrážková

Autorský tým: Jan Cikrt, Tadeáš Charwot, Helena Lieblová, Valerie Virtová, Lucie Zvolánková
Pedagogické vedení: Denisa Pilátová
Škola: ZŠ Dědina

Jiří Všetečka

Jiří Všetečka

Autorský tým: Aneta Holubová, Kateřina Pavlíková, Kristýna Rejchrtová, Marek Tomčo
Pedagogické vedení: Lenka Syslová
Škola: ZŠ Emy Destinnové