Jiří Bedrník

Jiří Bedrník

Autorský tým: Lucie Bedrníková, Tadeusz Burski, Filip César, Bartoloměj Kniha, Vratislav Poppr
Pedagogické vedení: Renata Justová
Škola: ZŠ Filosofská

Otakar Černý

Otakar Černý

Autorský tým: Yen Hai Thi Hoang, Jan Ruttner, Jiří Stojka
Pedagogické vedení: Monika Škábová a Jaroslav Novák
Škola: ZŠ Táborská

Jiří Chalupa

Jiří Chalupa

Autorský tým: Miroslav Knobloch, Lukáš Kolumpek, Anna Riedlová, Aiko Šotola
Pedagogické vedení: Eva Smažíková
Škola: ZŠ Ohradní

Dagmar Linhartová

Dagmar Linhartová

Autorský tým: Denisa Hamrlová, Kateřina Havlenová, Natálie Hniličková, Tereza Kanoute, Ivana Míšková
Pedagogické vedení: Pavla Pokorná
Škola: ZŠ Mendíků

Jiří Lukšíček

Jiří Lukšíček

Autorský tým: Klára Šenková, Amálie Veselá
Pedagogické vedení: Petra Hroníková
Škola: ZŠ Na Chodovci

Christian Mayer

Christian Mayer

Autorský tým: Vojtěch Lavička, Pavel Oriniak, Jan Střihavka, Ondřej Švejnoha
Pedagogické vedení: Monika Škábová a Jaroslav Novák
Škola: ZŠ Táborská

Vladimír Prchlík

Vladimír Prchlík

Autorský tým: Anna Hulvertová, Daniela Nečasová, Jan Hervert, Samuel Lorenc, Jiří Matoušek
Pedagogické vedení: Dagmar Hrochová
Škola: ZŠ a RVJ Jeremenkova

Eva Soukalová

Eva Soukalová

Autorský tým: Daniela Casková, Robert Dohnal, Jan Gančev, Pavla Kusová, Šimon Minařík
Pedagogické vedení: Veronika Zvolánková
Škola: ZŠ Mendíků

Alice Šmotková

Alice Šmotková

Autorský tým: Tadeusz Burski, Klára Kopřivová, Marek Sedláček, Daniel Šťastný, Marika Vávrová
Pedagogické vedení: Renata Justová
Škola: ZŠ Filosofská

Jindřich Valenta

Jindřich Valenta

Autorský tým: Tereza Aixnerová, Benedikt Spálovský, Martin Szilvasi, Veronika Zárybnická
Pedagogické vedení: Monika Škábová a Jaroslav Novák
Škola: ZŠ Táborská

Květoslava Volková

Květoslava Volková

Autorský tým: Tadeáš Krois, Zuzana Látalová, Robert Lucák, Claudie Tobiášová, Daniel Žilák
Pedagogické vedení: Linda Hemzalová
Škola: ZŠ K Sídlišti

Hana Vondráčková

Hana Vondráčková

Autorský tým: Tereza Laštovková, Markéta Plešková, Lucie Pavlíková, Julie Slámová a Natálie Klimtová
Pedagogické vedení: Libuše Hamplová
Škola: ZŠ Jílovská

Zdeněk Zelený

Zdeněk Zelený

Autorský tým: Johana Bendová, Jakub Dlouhý, Adam Fiala, Michaela Stejskalová, Jana Syrovátková
Pedagogické vedení: Jakub Horálek
Škola: ZŠ Křesomyslova