Ivo Chocholáč

Ivo Chocholáč

Autorský tým: Adéla Pospíšilová, Ella Lambertová, Jinge van der Meer, Stefan Lambert, Tereza Havlová
Pedagogické vedení: Mgr. Luboš Kubíček
Škola: První soukromé gymnázium Hořice

Pavel Javornický

Pavel Javornický

Autorský tým: Lucie Dostálová, Kateřina Gintarová, Jan Sláma
Pedagogické vedení: Mgr. Jana Drašnarová
Škola: Obchodní akademie Náchod

Jaroslava Jehličková

Jaroslava Jehličková

Autorský tým: Michaela Krylová, Kateřina Němečková, Michal Soukup, Lukáš Václavík,  Marie Vedejová
Pedagogické vedení: Mgr. Luboš Kubíček
Škola: První soukromé gymnázium Hořice

Jaromíra Kočnarová

Jaromíra Kočnarová

Autorský tým: Dominik Hanuš, Veronika Haucková, Žaneta Kolínová, Michal Mikeš
Pedagogické vedení: Mgr. Jana Drašnarová
Škola: Obchodní akademie Náchod

Milena Macháčková

Milena Macháčková

Autorský tým: Štěpánka Habrmanová, Tereza Klamíková, Jakub Zítko, Jan Valeš, Martin Pago
Pedagogické vedení: Mgr. Naďa Pochobradská a Mgr. Jaroslav Mužík
Škola: SPŠ el.it, Dobruška

Jan Petrof

Jan Petrof

Autorský tým: Dorota BělkováMagdaléna Hlaváčková, Jakub Samek, Kateřina Pavelková, Matěj Petr
Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Lehar
Škola: Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové

Stanislav Pitaš

Stanislav Pitaš

Autorský tým: Kateřina Jilemnická, Matěj Podaný, Anna Slezáková, Hana Tranová, Leona Wagnerová
Pedagogické vedení: Mgr. Pavel Lehar
Škola: Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové

Jan Rybář

Jan Rybář

Autorský tým: Martin Kazmirowski, Magdalena Kazmirowská, Dominika Rezková
Pedagogické vedení: Mgr. Pavlína Flídrová
Škola: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

Vlasta Ulrychová

Vlasta Ulrychová

Autorský tým: Anežka Jansová, Šimon Jordán, Karolína Piewaková, Jan Šmika
Pedagogické vedení: Mgr. Jarmila Šulcová
Škola: SPŠ, SOŠ, SOU Hradec Králové

Amir Robert Zaketovič

Amir Robert Zaketovič

Autorský tým: Martin Klíma, Tomáš Voborník, Daniel Outrata, Jakub Bartoníček
Pedagogické vedení: Mgr. Naďa Pochobradská a Mgr. Jaroslav Mužík
Škola: SPŠ el.it Dobruška