Vladimír Albrecht

Vladimír Albrecht

Autorský tým: Radim Novák, Ema Žáková, Václav Beneš, Ivana Medková
Pedagogické vedení: Mgr. Barbora Šedivá
Škola: ZŠ Červený vrch

Marie Albrechtová

Marie Albrechtová

Autorský tým: Pavel Flamík, Josef Hůlka, Veronika Kazderová, Karolína Pokorná
Pedagogické vedení: Mgr. Dana Schlegerová
Škola: ZŠ Na Dlouhém lánu

Patrik Benda

Patrik Benda

Autorský tým: Simon Petr Stokuč, Viktorie Prchalová, Alice Maria Szadkowska, Michael Seger
Pedagogické vedení: Mgr. Šárka Rokosová
Škola: ZŠ Norbertov

Marie Brigita Čechová

Marie Brigita Čechová

Autorský tým: Barbara Bilá, Matyáš Krýsl, Aneta Poláková, Kateřina Amélie Wehrenbergová, Žaneta Herzlová
Pedagogické vedení: Mgr. Simona Geyerová
Škola: ZŠ Pod Marjánkou

Jana Fajkošová

Jana Fajkošová

Autorský tým: Emma Lamken, Kateřina Krausová, Jiří Doležal, Maya Vavrochová, Michal Kubeš
Pedagogické vedení: Mgr. Barbora Tocháčková
Škola: ZŠ Hanspaulka

Vlasta Gallerová Křížová

Vlasta Gallerová Křížová

Autorský tým: Elisabeth Weisová, Johana Matre, Jakub Weber, Justýna Kotálová, Amélie Darková
Pedagogické vedení: Mgr. Alexandra Matějková
Škola: ZŠ náměstí Svobody

Petr Goldmann

Petr Goldmann

Autorský tým: Jan Hedl, Viktorie Štědrá, Karina Ottová, Ivana Dropková, Alžběta Jirásková
Pedagogické vedení: Mgr. Lucie Soukupová
Škola: ZŠ Emy Destinnové

Jan Jeník

Jan Jeník

Autorský tým: Julie Zimová, Lesana Marcinová, Natálie Pecháčková, Vojtěch Čalkovský, Karolína Sellnerová
Pedagogické vedení: Mgr. Michaela Machačová
Škola: ZŠ J. A. Komenského

Pavel Klener

Pavel Klener

Autorský tým: Matylda Sirovátková, Martina Starcová, Patrik Němeček, Markéta Majerová, Nikola Klimušová
Pedagogické vedení: Alena Kopejtková, DiS., Zdeňka Draslarová, DiS.
Škola: ZŠ TGM Ruzyně

Václav Peřich

Václav Peřich

Autorský tým: Eliška Andrlová, Lukáš Schneidervind, Šárka Joachimová, Vendula Dostálová, Adam Sequens
Pedagogické vedení: Mgr. Vojtěch Novák
Škola: ZŠ Věry Čáslavské

Vojtěch Sedláček

Vojtěch Sedláček

Autorský tým: Eliška Karvánková, Sára Hrachovcová, Adéla Havránková, Kateřina Kožuriková
Pedagogické vedení: Mgr. Michal Štumpf
Škola: ZŠ Ant. Čermáka

František Stárek

František Stárek

Autorský tým: Sofie Höllgeová, Nikolay Fomichev, Marian Raček, Michaela Zapletalová, Matěj Růžička
Pedagogické vedení: Mgr. Kateřina Šubrtová
Škola: ZŠ Marjánka

Radomil Šolc

Radomil Šolc

Autorský tým: Agáta Zdražilová, Tereza Štěpánková, Dominika Doubková, Mia Krejzková, Yaye Diene
Pedagogické vedení: Mgr. Lucie Nováková
Škola: ZŠ Petřiny Sever

Jan Tůma

Jan Tůma

Autorský tým: Kateřina Staňková, Karolína Bláhová, Kristýna Čubová, Daniela Tejnecká
Pedagogické vedení: Mgr. Denisa Pilátová
Škola: ZŠ Dědina